Mieszkańcy naszej okolicy powinni się pospieszyć – już jutro i pojutrze odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytych opon (maksymalnie 8 sztuk z gospodarstwa).
Chroberz i Wojsławice
29 kwietnia
Odbiór:
- odpadów wielkogabarytowych
- zużytych opon oraz sprzętu AGD i RTV
Nieprowice, Rudawa, Wola Chroberska
30 kwietnia
Odbiór:
- odpadów wielkogabarytowych
- zużytych opon oraz sprzętu AGD i RTV
Pamiętajmy, aby odpady wystawić przed posesję do godziny 7:00 rano.
To dobra okazja, żeby zrobić porządki i pozbyć się niepotrzebnych rzeczy z domu i podwórka.
Pozostałe miejscowości gminy Złota: https://chroberz.info/serwis/index.php/dla-mieszkanca/harmonogram-wywozu-odpadow
Autor: red., chroberz.info
