Mieszkańcy naszej okolicy powinni się pospieszyć – już jutro i pojutrze odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytych opon (maksymalnie 8 sztuk z gospodarstwa).

Chroberz i Wojsławice

29 kwietnia
Odbiór:

  • odpadów wielkogabarytowych
  • zużytych opon oraz sprzętu AGD i RTV

Nieprowice, Rudawa, Wola Chroberska

30 kwietnia
Odbiór:

  • odpadów wielkogabarytowych
  • zużytych opon oraz sprzętu AGD i RTV

Pamiętajmy, aby odpady wystawić przed posesję do godziny 7:00 rano.

To dobra okazja, żeby zrobić porządki i pozbyć się niepotrzebnych rzeczy z domu i podwórka.

Pozostałe miejscowości gminy Złota: https://chroberz.info/serwis/index.php/dla-mieszkanca/harmonogram-wywozu-odpadow 

Autor: red., chroberz.info

odpady